O nas

Nasza Szkółka znajduje się w miejscowości Zasów. 
Miejscowość ta ma przedwojenne tradycje szkółkarskie które zapoczatkował Hrabia Łubieński. W latach powojennych szkółkę naszą zaczął prowadzić nasz dziadek Józef Zieliński.

Początkach istnienia szkółki był produkcja drzewek żywopłotowych głównie głogów oraz nieduża ilość drzewek owocowych. W latach 60- tych szkółkę przejał nasz ojciec Stanisław Zieliński który to zaczął poszerzać asortyment oraz wielkość produkcji.
 

Szkółka przechodząc przez różne organizacje szkółkarskie w roku 1999 wstapiła do Stowarzyszenia Producentów Wysokiej Jakości Materiałów Szkółkarskich (obecnie pod nazwą Stowarzyszenie Polskich Szkółkrzy). 

Jest to największa organizacja szkółkarska w Polsce.
 

W latach 90- tych szkółka poszerzyła asortyment o drzewka ozdobne i liściaste oraz iglaste (alejowe kopane z gruntu i w pojemnikach). 

Szkółka produkuje również duży asortyment podkładek generatywnych i wegetatywnych. Obecenie szkółka gospodaruje 25 h, posiada własne chłodnie do przechowywania materiału szkółkarskiego.
 
W 2016 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sklep internetowy w którym będziemy sprzedawać nasze rośliny. Prowadzimy sprzedaż detaliczną jak i hurtową.